Meniu

STEAM veikla „DARBŠČIOS RANKELĖS KURIA STEAM SNAIGĘ“

STEAM veikla „DARBŠČIOS RANKELĖS KURIA STEAM SNAIGĘ“
2022 m. gruodžio mėn. „Gudručiai“, „Kodėlčiukai“, „Smalsučiai“, „Voveriukai“ grupių vaikai ir mokytojos V. Valančienė, V. Dapkienė, S. Skęstenienė, J. Kaciucevičė kūrė snaiges ir dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM kūrybinių darbų parodoje „Darbščios rankelės kuria STEAM snaigę“. Iškritus pirmam sniegui, vaikai pro langą pastebėjo, kad visur balta. Jie smalsavo, domėjosi iš kur atsiranda sniegas. Išėję į lauką ugdytiniai stebėjo per padidinamuosius stiklus, kaip atrodo snaigės, kaip jos tirpsta delnuose. Darė sniego gniūžtes, jas skaičiavo, dėliojo pagal dydį. Vėliau veiklą pratęsėme grupėse. Vaikai iš grupėse esančių daiktų, medžiagų kūrė savo snaiges. Joms kurti panaudojo įvairius konstruktorius, ausų krapštukus, šiaudelius, pieštukus, teptukus, sagas, kamštelius ir kt. Vaikai labai džiaugėsi savo sukurtomis snaigėmis.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“