Meniu

STEAM VEIKLA “Dinozaurų pasaulyje”

“Pelėdžiukai” grupės ugdytiniai š.m. gegužės 15 – 19 dienomis tyrinėjo jūros periodo parko gyventojus. Vaikučiai vartė iš bibliotekos pasiimtas knygas apie dinozaurus, sužinojo jų pavadinimus, domėjosi šių išnykusių įspūdingų gigantų pasauliu. Klausėsi mokytojų Rūtos ir Sandros skaitomų istorijų apie šiuos milžiniškus roplius. Pasinaudodami šiuolaikinėmis technologijomis vaikučiai lauke stebėjo dinozaurus išmaniojo telefono ekrane savo aplinkoje, klausėsi riaumojimo, imitavo jį. Fotografavosi su dinozaurais. Grupėje ugdytiniai žaidė su iš namų atsineštais žaisliniais dinozaurais, state iš LEGO kaladėlių jiems namus, žaidė interaktyvų žaidimą su darželio planšetiniais kompiuteriais naudodamiesi SMARTY 4D magiškosiomis interaktyvios papildytos realybės kortelėmis. Iš kibirėlio bei spalvoto popieriaus pasigamino ugnikalnį, į vidų įdėjo “Coca-cola” buteliuką ir mesdami į vidų “Mentos” pastiles imitavo ugnikalnio išsiveržimą. Buvo daug smagių emocijų. Keliaudami dinozaurų pėdsakais vaikai nuolat tyrinėjo, o veikla kėlė smagių iššūkių. Be to, ši veikla lavino smulkiąją motoriką, skatino tyrinėti savo gimtosios planetos istoriją. Per žaidimą ištobulinti judesiai vaikams suteiks savarankiškumo, padės lengviau atlikti kasdienius veiksmus – apsirengti, naudotis stalo įrankiais ir kt.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems