Meniu

STEAM veikla “Dovana Vilniui”.

“Voveriukai“, dalyvaudami respublikinėje parodoje „Dovana Vilniui“, klausėsi Gustavo pasakojamos legendos apie Vilnių ir Gedimino kalną, IKT pagalba susipažino su Vilniaus istorija bei įžymiais objektais. Mokėsi šokti tvistą pagal dainą “Senieji Vilniaus stogai”. Iš įvairių lego detalių konstravo dovanas Vilniui, prisidėdami prie 700-ojo Vilniaus gimtadienio paminėjimo. Ugdytiniai, dalyvaudami projekte, ugdėsi tautinio indentiteto jausmą, lavino konstravimo įgūdžius bei lavino grožio bei estetikos jausmą. Ir ,žinoma, smagiai praleido laiką.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems