Meniu

STEAM veikla „Druskos kristalai“

2022 m. spalio 26 d. “Gudručiai“ grupės vaikai ir mokytoja Vida Valančienė atliko eksperimentą augindami druskos kristalus. Šiam eksperimentui prireikė druskos prisotinto vandens, medinio pagaliuko, vilnonių siūlų ir stiklinės. Į indą su karštu vandeniu pylėme daug druskos ir maišėme tol, kol pasidarė sunku sukti šaukštą. Tirpalą atsargiai supylėme į stiklinę. Prie pagaliuko pririšome vilnonį siūlą, pagaliuką uždėjome ant stiklinės, o siūlą panardinome į tirpalą. Palikome stovėti vėsioje vietoje ir kasdien stebėjome, kaip auga kristalai.

Gautu rezultatu vaikai labai džiaugėsi. Padarėme išvadas, kad druska geriau tirpsta karštame vandenyje, kad vanduo garuoja, o druska kristalizuojasi.

 

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems