Meniu

STEAM veikla „Gaivus vaisių tortas arbūze“

2022 m. balandžio 13 d. „Smalsučiai“ grupės ugdytinis Domantas Markauskas ir auklėtojos Viktorija Bagūnienė bei Viktorija Tvaskūnienė dalyvavo Gegužių progimnazijos organizuojamoje respublikinėje Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių konferencijoje „Vyšnaitė šeimininkauja ir žaidžia“.

Mokinių konferencijos tikslas – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, pabrėžiant gamtos galių ir žmogaus būties darną, įtraukiant į tai visuomenę. Suteikti žinių ir praktinės veiklos įgūdžių apie vaismedžių auginimą, skleisti informaciją apie vaisių ir uogų savybes, pasidalinti sveiko maisto receptais; skatinti mokinius pažinti juos supančią aplinką; sudaryti galimybę mokinių saviraiškai; ugdyti mokinių gebėjimą apibendrinti ir įvertinti savo darbo rezultatus.

Domantas Markauskas pristatė pranešimą tema „Gaivus vaisių tortas arbūze“, kuriame atskleidė arbūzo istoriją, jo naudą žmogaus sveikatai, kartu su mama Giedre Markauskiene pasidalino ypatingu receptu ir gamybos procesu. Nudžiugino grupės draugus išskirtiniu desertu.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“