Meniu

STEAM veiklą ,,Garso sklidimo formavimo mechanizmas“

2023 m. birželio 16 d. ,,Gudručiai“ grupės vaikai ir mokytoja Džiuljeta Jokubaitytė atliko STEAM veiklą ,,Garso sklidimo formavimo mechanizmas“. Veiklai prireikė vienkartinių puodelių bei siūlo. Kartu su vaikais sukonstravome telefoną. Veiklos metu vaikai išbandė garso sklidimą puodeliu. Vienas vaikas, pridėjęs prie ausies vienkartinį puodelį per atstumą girdi garsą, kurį kitas vaikas sako kitame laido gale. Kalbėdami sukuriame garsą, o garsas sukuria vibracijas, kurios sklinda tolyn. Jos pasiekia stiklinės pagrindą, o iš ten keliauja į virvelę. Virvele jos nukeliauja į kitos stiklinės pagrindą ir sukuria garsą. Veikla vaikams suteikė daug džiaugsmingų emocijų.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems