Meniu

STEAM veikla. ,,Gyvalazdžių ,,įkurtuvės““.

,,Voveriukų“ grupės vaikai projekto ,,Mano svajonių namas“ metu sugalvojo padaryti dovaną Vietnamietiškoms gyvalazdėms. Įrengti naują, erdvesnį namą: vaikai pylė durpių mulčą, įdėjo medžio šakeles laipiojimui ir žalias šakeles maistui. Prieš perkeliant gyvalazdes iš mažo namelio į erdvesnį namą, prisiminėme, kur  gyvena Vietnamietiškos gyvalazdės, aptarėme, kuo galima maitinti ir pasvarstėme, kur žiemą galima gauti  jų mėgiamo maisto. Apžiūrėjome vabalų išvaizdą,  sandarą, pabandėme pamatuoti dydį ir suskaičiuoti kojas, ūselius…

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“