STEAM veikla. Ieškojimų ir atradimų diena tema “Baltijos jūra ir gintaras”

2020 m. rugsėjo 8 d. “Voveriukų” grupės vaikai paminėjo Baltijos jūros dieną. Pasižiūrėję Lietuvos jūrų muziejaus parengtą virtualią pamoką apie Baltijos jūrą, grupėje atliko siūlomą eksperimentą. Vaikai aiškinosi, kodėl gintaras neplaukioja Baltijos jūra, o guli jos dugne. Įsitikino, kad Baltijos jūra nėra tokia sūri, kad pakeltų gintarą į paviršių, todėl gintaras yra įkalintas jos dugne. Pasigaminę Baltijos ir Raudonosios jūrų vandenų pavyzdžius, galėjo praktiškai pamatyti, kad Baltijos jūros vandenyje gintaras skęsta, o Raudonosios – laikosi paviršiuje.

Vaikai sužinojo, kas gyvena Baltijos jūros dugne ir iš kur atsiranda gintaras bei praktiškai pamatė, ką reiškia naujas žodis “druskingumas”, taigi tokiu būdu susipažino su biologijos bei chemijos mokslų pagrindais. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems