Meniu

STEAM veikla „Inkilėlis, lesyklėlė paukšteliui“

2023 m. kovo mėnesį „Voveriukai“ grupės vaikai pasivaikščiojimų metu lopšelio-darželio teritorijos medžiuose pastebėjo čiulbančius paukščius. Tokių paukščių žiemą vaikams neteko matyti. Buvo nutarta daugiau pasidomėti pavasarį parskrendančiais paukščiais: jų išvaizda, balsais. Ugdytiniai rinkdami informaciją apžiūrėjo knygas, plakatus su paukščiais, paukščių balsų klausėsi pasitelkdami išmaniąsias knygas, interaktyviąją lentą.

Ugdytiniai rinkdami informaciją apie pavasarį parskrendančius paukščius sužinojo, kad vieni kiaušinius peri lizduose, o kiti – inkiluose. Vaikai sugalvojo sukurti savo namelius – inkilėlius paukšteliams. Veiklai buvo pasirinkti grupėje esantys konstruktoriai. Darbo metu vaikai pastebėjo, kad ne visi konstruktoriai tinka inkilo kūrimui, bet vaikai nutarė, kad iš tų konstruktorių galima padaryti lesyklas paukšteliams.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems