Meniu

STEAM VEIKLA „JAUČIO TROBELĖ“

2022m. kovo mėnesį Šiaulių l/d “Voveraitė” vykdomas projektas “Seku seku pasaką”. Vaikai išrinko pasaką – karalienę “Jaučio trobelė” kovo 3 dieną nusprendė iš spalvotų kamštelių bei lego detalių sudėlioti jaučio trobelę. Pradžioje iškilo pati trobelė, vėliau ji pasipildė kaminu, laiptais ir šildančia saulyte. Vaikai su mažais indeliais nešiojo detales, dalijosi darbais bei džiugiu rezultatu. Vėliau išmatavo namuko aukštį bei plotį žingsniais bei pėdomis. Veiklos metu buvo ugdomas vaikų kūrybiškumas, vaikai mokėsi skaičiavimo pagrindų.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems