STEAM veikla ,,JAUNOJO GAMTININKO DARŽAS IR SODAS“

     Gegužės mėnesį, atšilus orams, Šiaulių lopšelio-darželio ,,Voveraitė“ visų grupių ugdytiniai užsiėmė daržininkyste. Gegužės 13 dieną lopšelio-darželio ugdytiniai ,,apsiginklavo“ kastuvėliais, grėbliukais, laistytuvais, pasiėmė sėklų indelius, svogūnus, braškių, žemuogių daigelius ir ,,apgulė“ grupių lysves. Visų laukė rimti darbai. Teko išrauti piktžoles, išpurenti, atnaujinti ir paruošti žemę augalų sėjai, sodinimui. ,,Pabiručių“ grupės vaikai pasėjo petražoles, rūgštynes, krapus ir pasodino svogūnus. ,,Nykštukų“ grupės vaikai pasėjo ridikėlius, pasodino pupas ir svogūnus. ,,Smalsučių“ daržas vasarą džiugins  braškėmis ir melisomis. ,,Skruzdėliukų“ grupės ugdytiniai pasėjo ridikėlius, krapus, salotas ir pasodino svogūnus, o kad daržas būtų gražesnis nusprendė jį papuošti pasodintais narcizais. ,,Svirpliukų“ grupė pasirinko sodinimui ir augimo stebėjimui – žirnius. ,,Kodėlčiukų“ grupė nusprendė auginti ir stebėti  moliūgo augimą. ,,Gudručių“ grupės lysvės pasipildė pasėtomis salotomis, pasodintomis pupelėmis, braškėmis ir žirniais, našlaitėmis. ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikai stebės ir ragaus rūgštynes, ridikėlius, salotas, vaikus savo žiedais džiugins pasėtos nasturtos. ,,Voveriukų“ grupės ugdytiniai savo daržo lysves apsodino daugiamečiais svogūnais ir žemuogėmis. Jaunieji daržininkai džiaugėsi, kad vasaros metu galės stebėti kaip auga jų pasėti ir pasodinti augalai, nusiteikė kiekvieną savaitę juos stebėti,  matuoti ir lyginti. Savo dienos patirtį ir įspūdžius reiškė diskutuodami, pasakodami draugams, tėveliams ir lopšelio-darželio bendruomenės darbuotojams.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems