STEAM veikla „KALĖDŲ SENELIO NAMAI, ROGĖS, SNAIGĖS, EGLĖS“

2021 m. gruodžio 20-23 d. Šiaulių lopšelio-darželio grupėse įsikūrė  šventinės konstravimo ir modeliavimo dirbtuvėlės. Kasdien vaikai pasitelkę įvairias konstravimo priemones, kūrė artėjančių švenčių simbolius (Kalėdų senelio namus, eglutes, roges ir t.t.). Veiklų metu vaikai domėjosi ir smalsavo, kaip atrodo Kalėdų senelio namai, kaip jis atkeliauja pas vaikus, kodėl per Šv. Kalėdas puošiama eglutė. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems