Meniu

STEAM veikla “Karoliai karoliukai”

STEAM veikla “Karoliai karoliukai”. 2023m. vasario 6 dieną “Voveriukai” grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Sandra Vitkauskiene, dalyvaudami tarptautiniame projekte “Tik trys raidelės, bet daug žodelių”, pasirinkę mašinos numerį LKI sugalvojo žodį “KAROLIAI”. Tuomet ugdytiniai su dailės priemonėmis – spalvotais pieštukais nupiešė karolius, kuriais svajojo papuošti savo mamas. Kiekvieno darbelis tapo unikalus, nes buvo skirtas mylimiausiam žmogui. Vaikai išlaisvino savo vaizduotę – taigi karoliai buvo spalvoti, vienspalviai, dideli, maži, apskritimo formos ar kvadrato. Tuomet ugdytiniai nusprendė juos dar ir suverti iš grupėje esančių karoliukų. Suvėrė karolius ilgus ir trumpus, apyrankes, jais puošėsi ir pozavo. Žaidė mamą ir tėtį, vėliau karoliukų indeliai tapo arbatinukais , kakava ir saldainiukais. Vaikai per žaidimą lavino socialinius įgūdžius, ugdėsi meninius gebėjimus.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems