Meniu

STEAM veikla ,,KAS NUDAŽO VANDENĮ, KAS PALIEKA PĖDSAKUS“

„Smalsučiai“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytojomis Viktorija Tvaskūniene ir Džiuljeta Jokubaityte, tyrinėjo vaisius, uogas ir daržoves bei atliko STEAM veiklą ,,KAS NUDAŽO VANDENĮ, KAS PALIEKA PĖDSAKUS“. Prasidėjus rudenėliui, ugdytiniai vis labiau stebi juos supančią aplinką, tyrinėja ne tik vaisių, uogų bei daržovių savybes, bet ir atlieka eksperimentus. Visi drauge, smagiai leisdami laiką grupėje, vaikai patyrė naujų potyrių: tyrinėdami vaisius, uogas bei daržoves, susipažino bei įvardijo juos, pasakė spalvą, palygino skonį, palygino kas didesnis, o kas mažesnis, taip gilino matematines žinias, kalbinius gebėjimus, didino motyvaciją bendrauti bei bendradarbiauti. Tyrinėdami vaisius, uogas bei daržoves vaikai pamatė, jog jie ne tik yra spalvoti, bet taip pat padarė išvadą, jog: dažo vandenį, popierių taip pat turi kvapą bei skonį. STEAM veikla vaikams suteikė žinių bei daug gerų emocijų.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“