STEAM veikla “Kas ten slepias po lapu”

Atėjus pavasariui ir šylant orams „Voveriukai“ grupės ugdytiniai sugalvojo stebėti gamtą. Vaikučiai tyrinėjo įvairius vabzdžius, stebėjo jų elgseną gamtoje, išvaizdą, skleidžiamus garsus, sužinojo jų gyvenimo ypatumus. Eksperimentuojant ir pasitelkiant fantaziją, lauke rasti akmenukai virto vabalais, boružėlėmis ar vabzdžiais. Vėliau grupėje vaikai savo kūrinius papuošė įvairiomis spalvomis. Naudodamiesi padidinamuoju stiklu vaikai skaičiavo rastas skruzdėles, voro kojas, boružėlės taškelius, tyrinėjo sraigių kiautus. Vaikai suprato, kad pieva yra daugybės mažų vabalėlių namai ir juos reikia saugoti… Veiklų metu vaikai ugdė aplinkos pažinimo , mokėjimo mokytis, skaičiavimo įgudžius. Bei mokėsi draugiškai bendrauti bei dalintis.

2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“