Meniu

STEAM veikla “Kas ten slepias po lapu”

Atėjus pavasariui ir šylant orams „Voveriukai“ grupės ugdytiniai sugalvojo stebėti gamtą. Vaikučiai tyrinėjo įvairius vabzdžius, stebėjo jų elgseną gamtoje, išvaizdą, skleidžiamus garsus, sužinojo jų gyvenimo ypatumus. Eksperimentuojant ir pasitelkiant fantaziją, lauke rasti akmenukai virto vabalais, boružėlėmis ar vabzdžiais. Vėliau grupėje vaikai savo kūrinius papuošė įvairiomis spalvomis. Naudodamiesi padidinamuoju stiklu vaikai skaičiavo rastas skruzdėles, voro kojas, boružėlės taškelius, tyrinėjo sraigių kiautus. Vaikai suprato, kad pieva yra daugybės mažų vabalėlių namai ir juos reikia saugoti… Veiklų metu vaikai ugdė aplinkos pažinimo , mokėjimo mokytis, skaičiavimo įgudžius. Bei mokėsi draugiškai bendrauti bei dalintis.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems