Meniu

STEAM veikla „Kiaušinis ir dantų pasta“

2022 m. balandžio 15 d. „Skruzdėliukai“ grupės vaikai ir mokytoja Vida Valančienė atliko bandymą su kiaušiniais ir dantų pasta. Eksperimento metu vaikai paėmė du žalius kiaušinius ir vieną iš jų padengė dantų pasta. Palaukė, kol nudžius. Į indą su actu įdėjo dantų pasta padengtą kiaušinį ir kitą žalią kiaušinį. Po 12 valandų kiaušinius ištraukė iš acto ir stebėjo, kaip atrodo lukštas. Neapdorotas kiaušinio lukštas pradėjo minkštėti, o padengto dantų pasta kiaušinio lukštas išliko kietas, nes acto rūgštis sunaikino lukštą.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“