Meniu

STEAM veikla“ Kodėl skleidžiasi kankorėžiai“

“ Pabiručiai“ grupės vaikai su mokytoja Stefanija norėjo sužinoti koks vandens poveikis kankorėžiams. Į indelius įdėjome pušies ir eglių kankorėžius. Įpylė šalto vandens. Pastatėme matomoje vietoje ir stebėjome, kas įvyks po tam tikro laiko. Kitą dieną išėmėme iš abiejų indelių kankorėžius, apžiūrėjome ir padėjome džiovinti, stebėti, kas įvyks su jais toliau. Kankorėžiai džiūdami ėmė skleistis. Vaikai sužinojo, kad kankorėžiai vandenyje užsiskleidžia, taip saugodami savo sėklas, kad šios neišbyrėtų, o kai yra sausa, jie išsiskleidžia leisdami vėjui išnešioti jų sėklas.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems