Meniu

STEAM veikla „KVEPIANTI DOVANA DRAUGUI“

STEAM veikla „KVEPIANTI DOVANA DRAUGUI“ 2022 m. gruodžio 21-23 d. priešmokyklinių grupių „Smalsučiai“, „Svirpliukai“ ugdytiniai, mokytojos V. Onaitienė, V. Tvaskūnienė, virėja V. Račkauskienė, logopedė I. Sabaliauskienė kartu su vaikais kūrė kvepiančią dovaną – staigmeną draugui. Vaikai pasakojo, kam ir kokius muilus naudoja namuose (skystą muilą, kietą muilą), domėjosi kaip ir iš ko gaminamas kietas muilas. Susiradę naminio muilo receptą, vaikai iš namų atsinešė po kvepiančio muilo gabalėlį: jį tarkavo, lydė lopšelio-darželio virtuvėje, pildami augalinį aliejų, vandenį. Kadangi muilas Kalėdinis į konditerines formeles įbėrėme ryžių dribsnių „sniego“, sudėjome eglės šakeles, kankorėžius ir užpylėme išlydytą muilą, paruoštus muiliukus padėjome atvėsti. Vaikai išsidalijo savo kvepiančias dovanas vienas kitam ir palinkėjo gražių sveikinimų Šv. Kalėdų proga.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“