Meniu

STEAM VEIKLA ,,LEDO MAIŠELIAI“

Prisiminę rudenį darytus ,,Lietaus maišelius“ nutarė pabandyti pasidaryti ,,Ledo maišelius“. Ąsotyje esantį šaltą vandenį nudažė mėlynais maistiniais dažais, kad geriau matytųsi. Vandenį supylė į užklijuojamus maišelius, kuriuos pasikabino ant lango stiklo iš lauko pusės. Stebėjo, kaip oro temperatūra veikia vandenį maišeliuose. Šis bandymas nepavyko, nes grupės langai yra pastato antrame aukšte ir lauke esant -6 laipsnių šalčiui vanduo neužšaldavo. Vaikai nusprendė, kad ,matyt, nuo langų stiklo sklido šiluma, kuri ir neleido vandeniui užšalti.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems