Meniu

STEAM VEIKLA „LEDŲ DIENA“

2024 m. liepos 1 d. lopšelio-darželio „Smalsučiai“, „Svirpliukai“, „Voverukai“, „Nykštukai“ ugdytiniai, pasitikdami antrąjį vasaros mėnesį, grupėje gaminosi ledus. Ledai yra sušaldytas saldus desertas, labiausiai mėgstamas vaikų vasarą. Todėl veiklos metu jie daug kalbėjosi, kokius ledus valgo, kokius mėgsta, kur perka. Taip pat domėjosi iš ko yra daromi ledai. Sužinojome, kad mūsų visų pamėgti tradiciniai ledai dažniausiai yra gaminami iš pieno produktų (grietinės, grietinėlės, pieno). Mūsų ledams pasigaminti prireikė keturių ingredientų: grietinėlės, kondensuoto saldinto pieno ir šaldytų braškių, pagardinti padarytus ledus nutarėme pabarstukais. Veiklos metu stebėjome, kaip plakama grietinėlė plečiasi, didėja, dubenyje darosi putos, o įpylus kondensuoto pieno, masė pasunkėja, tampa klampi, po to tiršta. Taip pat stebėjomės, kaip kondensuotas pienas ledus „nuspalvino“ kremine spalva, supylus braškes ledai nusidažė rožiniai. Gautą, suplaktą masę supylėme į ledų formeles, laukėme pusdienį kol sušals, ledus papuošėme širdelės formos pabarstukais.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems