Meniu

STEAM veikla. ,,Mano svajonių namas“

Šiaulių lopšelio-darželio ,,Voveraitė“ ,,Voveriukų“ grupės vaikai su mokytojomis Jūrate Kaciuceviče ir Sandra Vitkauskiene visą savaitę kūrė savo ,,svajonių namus‘. Išbandėme ir statėme namus, bokštus iš popieriaus, plastilino, LEGO, DUPLO, MAGNASTIX ir kitų konstruktorių. Vaikams įdomiausia ir daugiausia emocijų sukėlusi veikla buvo namo statymas iš cukraus gabaliukų. Prisiminėme pasaką ,,Trys paršiukai“ ir pūsdami išbandėme namelių pagamintų iš popieriaus, plastilino ir konstruktoriaus tvirtumą, padarėme išvadą, kad ne visos medžiagos tinka namo statybai.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems