Meniu

STEAM veikla „Margutis iš žaislų“

2022m. balandžio 12 dieną „Pelėdžiukų“ grupės vaikai su mokytoja Sandra Vitkauskiene aiškinosi, kad Velykos yra pavasario ir gamtos atbudimo šventė. Prisiminė, kodėl per Velykas marginami kiaušiniai. Išsiaiškino kiaušinių marginimo spalvų bei raštų reikšmes, sužinojo įvairių būdų. Sugalvojo iš žaislų pastatyti vaiko ūgio didelį margutį, veikla tiek patiko, kad atsirado ir antras margutis. Jei pradžioje statė iš lego detalių, tai vėliau panaudojo ir gyvūnus. Margutį išmatavo pėdomis ir delnais. Ugdėsi bendradarbiavimo įgūdžius, atskleidė savo kūrybiškumą bei mokėsi skaičiavimo bei matavimo. Ir žinoma veikla sukėlė daug džiugių emocijų.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems