Meniu

STEAM veikla „MAŽŲJŲ VOVERIUKŲ RUDUO“

Šį rudenį (2021 m. rugsėjo mėn.) į ,,Voveriukų“ grupę susirinko nauji, maži vaikučiai. Pažintį ir draugystę pradėjome tyrinėdami aplinką, mokydamiesi pasisveikinti, apsirengti, užsimauti batukus, susipažindami su rudens spalvomis, o kad būtų įdomiau ir linksmiau atlikome STEAM užduotėles.

Pirmasis išbandymas vaikams buvo – susidraugauti su batukais. Vaikai mokėsi nusimauti, užsimauti, išbandė, kiek gali tilpti bateliuose medinių kamuoliukų, karoliukų, kaštonų. Viską reikėjo suskaičiuoti ir palyginti (,,Kuriame bate tilps daugiau kamuoliukų? Kieno batas didesnis, ilgesnis ?“), pasakyti batukų spalvas.

Kitas spalvų pažinimo iššūkis buvo, dėliojant spalvotas plastmasines daržoves ir vaisius pagal
spalvas. Reikėjo parinkti, reikiamos spalvos stalą ir padėti atitinkamos spalvos vaisių arba daržovę,
pasakyti pavadinimą ir spalvą, suskaičiuoti, sugrupuoti pagal spalvas, dydį.

Šioje pažintinėje kelionėje į rudens spalvų pasaulį vaikų laukė dar viena užduotis: surinkti
vienos spalvos medinius kamuoliukus, juos suskaičiuoti, pagauti su mediniu šaukštu ir įdėti į tokios
pat spalvos ,,gaudyklę“. Ši veikla ugdė vaikų pastabumą, lavino matematinius įgūdžius ir smulkiąją
motoriką.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems