Meniu

STEAM veikla „Mėnulio paviršius“.

2021 m. sausio 29 d. „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai ir auklėtoja Viktorija Tvaskūnienė aiškinosi, ką žino apie mėnulį, domėjosi mėnulio fazėmis. Vaikai aptarė iliustracijas, susipažino su sąvoka ,,rutulys“. Nusakė, kuo rutulys skiriasi nuo skritulio, apskritimo. Iš popierinių servetėlių, spalvoto popieriaus susuko rutulius, lygino jų dydžius, formą. Atliko bandymą: į vienkartines lėkštes įbėrė truputį miltų („Mėnulio dulkių“). Pipetėmis prisitraukė vandens ir iš 30-40 cm. aukščio lašino po lašelį į lėkštę su miltais. Stebėjo, kaip vandens lašeliai išmuša „kraterius“. Bandymo metu suformuotą mėnulio paviršių lygino su pavaizduotu iliustracijose.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems