Meniu

STEAM veikla. „Netradicinės snaigės”

„Gudručių” grupės vaikai paveikslėliuose apžiūrėjo, kokios gražios yra snaigės. Norėjosi ir patiems kažką panašaus padaryti. Todėl labai susidomėjo pasiūlymu snaigėms piešti naudoti eglutės šakelę. Tam tikslui eglutės šakelės apačią mirkė į baltą guašą ir lietė tamsaus popieriaus lapą. Šakelė palikdavo spyglių atspaudus. Spaudžiant šakelę du – tris kartus, raštas tapdavo panašus į snaigę.

Smagu, kad vaikai, su tėveliais būnantys namuose, prisijungė prie mūsų pasiūlymo ir taip patą štampavo snaiges.
Pasidžiaukite kartu netradicinėmis snaigėmis!

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“