Meniu

STEAM veikla „Nuo sėklos iki augalo“

 Pavasaris, natūrali aplinka, skatina vaikų smalsumą, kur galima kurti, fantazuoti ir atskleisti save. „Kodėlčiukai“ grupės vaikai kartu su mokytoja Vilma Dapkiene aiškinosi, kaip iš sėklos atsiranda augalas. Pasivaikščiojimo metu, vaikai aptarė pavasario požymius, pro padidinamąjį stiklą stebėjo, kaip žolynuose skleidžiasi pirmieji pavasario žiedai. Apsilankę šiltnamyje, tyrinėjo žemę, nusakė kokia ji : sausa, drėgna, pūri ir t.t. Visi kartu apžiūrėjo įvairias daržovių sėklas, aptarė jų formą, spalvą ir kitas savybes. Tyrinėjo augalo sėklas, stebėjo jas per mikroskopą, matavo, lygino ir skaičiavo. Išsiaiškinę ir įsitikinę, ko reikia augalų sodinimui, bandė grupėje pasisodinti savo sugalvotus augalus. Diskutavo, ko reikia, kad augalai augtų. Išsiaiškino, kad augalams reikalinga ne tik žemė, saulė ir vanduo, bet ir rūpestinga priežiūra.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems