STEAM veikla. „Obuolių kompotas“

„Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai labai mėgsta valgyti obuolius, nes žino kad juose yra daug vitaminų. Visi kartu pasitarę, nusprendė patyrinėti obuolius iš vidaus ir jų pagalba padaryti „Obuolių kompotą“. Pirmiausia vaikai perpjovė obuolį, žiūrėjo kaip jis atrodo, suskaičiavo sėklas, surado lape obuolio pjūvį, poto paragavo turimus obuolius ir pasakė jis saldus ar rūgštus. Papuošė obels medį savo spalvintais obuoliukais ir kibo į darbus daryti „Obuolių kompoto“. Vaikai dažė obuolio puseles ir jomis štampavo lape esančius stiklainius. Gavosi puikus kompotas!

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems