Meniu

STEAM veikla „Oi, tai dygo, tai pridygo”

Ruduo – puikus metas vaikų kūrybai. ,,Kodėlčiukų” grupės vaikai, kartu su mokytoja V. Dapkiene, leisdami laiką lauke, rinko akmenukus, kankorėžius, kaštonus, nukritusių medžių lapus. Įvardijo sąvokas- mažas, didelis, didžiausias. Vėliau, viską parsinešę į grupę, pasitelkę vaizduotę ,,kūrė” mišką. Dėliodami gamtos dovanas, lavino smulkiuosius rankų raumenis, bendravo, bendradarbiavo vieni su kitais. Visi tapo aktyviais veikėjais. Įdomios veiklos metu vaikai skaičiavo, mokėsi pažinti skaitmenis, dėliodami žodį- baravykas, mokėsi atpažinti raides. Medinių pagaliukų, akmenukų, bei plunksnų pagalba, vaikai susipažino su sąvokomis – lengvas, sunkus, skęsta, plaukia. Vaikams, buvo suteikta galimybė, ne tik stebėti, bet ir kurti. Gamtoje stebėta ir surinkta medžiaga, skatino vaikų kūrybiškumą, teikė naudos vaizduotei. Ši veikla vaikus įtraukė ir paliko pačius tikriausius ir geriausius potyrius.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“