Meniu

STEAM veikla „Pasivaikščiojimas mintimis“

2022 m. lapkričio 30 dieną „Skruzdėliukai“ grupės vaikai kartu su grupės auklėtoja ir socialine pedagoge mintimis keliavo po įvairias vietas. Pasitelkiant šviečiantį stalą, jūros ošimą ir jūros foną vaikai piešė pirštukais smėlyje. Piešdami bangeles smėlyje, giliai kvėpuodami mintimis jie nusikėlė į pajūrį. Sekanti stotelė buvo miškas. Medžių apsuptyje vaikai statė namelį ir jo gyventojus. Viso užsiėmimo metu visi kalbėjome tyliai ir ramiai, giliai kvėpavome ir prisiminėme kaip gali būti ramu ir gera pasivaikščioti miške ar prie jūros.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems