Meniu

STEAM veikla „Paukštelis“

2022m. balandžio 5d. „Voveriukų“ grupės vaikai susipažino su pavasarį parskrendančiais paukščiais, išsiaiškino, kodėl rudenį jie išskrenda į šiltus kraštus, o pavasarį parskrenda. Sužinojo, kurie paukščiai lieka žiemoti, o kurie išskrenda. Prisiminė sąvoką „linija“, jos rūšis ir pagal liniją ant grindų grupėje iš spalvotų dangtelių sudėliojo paukštelį. Ugdėsi  bendradarbiavimo įgūdžius, mokėsi dalintis ir palaukti savo eilės. Vėliau paukštelį išmatavo žingsniais ir lego kaladėlėmis. Taip ugdėsi matavimo ir skaičiavimo įgūdžius. Taip pat linksmai praleido laiką.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems