Meniu

STEAM veikla “Pavasario margutis atriedėjo”

Šv. Velykos – gamtos atbudimo pavasario šventė, kuri pažadina gyvybę. Su Velykomis siejami įvairūs papročiai, kiaušinių marginimo raštuose “užkoduojami” palinkėjimai. “Voveriukai” grupės ugdytiniai visą savaitę ruošėsi Velykoms, mokėsi įvairių kiaušinių marginimo būdų. STEAM laboratorijoje ugdytiniai iš spalvotų kamštelių dėliojo įvairius raštus ant margučių, aptarė dangtelių dydį, spalvas, įvardino, kokia tai geometrinė forma. Išmatavo margučius delniukais. Rinko gražiausią darbelį. Iš spalvotų kiaušinių dėliojo įvairius gyvūnus: drugelį, vienaragį, varlytę. Su savo darbeliais dalyvavo respublikinėje vaikų STEAM kūrybinių darbų virtualioje parodoje “Pavasario margutis atriedėjo”. Veikla vaikams suteikė daug džiugių emocijų, lavino skaičiavimo bei matavimo įgūdžius, skatino kūrybiškumą.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“