Meniu

STEAM veikla. ,,Pavasario spalvų eksperimentai“

 Atėjus pavasariui ,,Voveriukų“ grupės vaikai prisiminė pavasario požymius, spalvas ir nutarė paeksperimentuoti. Išbandė savo kūryboje netradicines priemones- krepinį popierių. Iškėlė sau uždavinį: ar galima dažyti su spalvotu krepiniu popieriumi. Pirmiausia, reikėjo įsitikinti, ar jis tikrai dažo. Vaikai įsipylė vandens į stiklines, pamerkė kelių spalvų krepinį popierių ir stebėjo, kaip maišosi spalvos ir išgaunami visai kiti atspalviai. Sumerkus raudono ir geltono popieriaus juosteles vanduo nusidažė oranžine spalva, o pamerkus mėlyną ir raudoną juosteles vanduo nusidažė violetine spalva. Po šio stebėjimo ugdytiniai nusprendė išbandyti, ar taip pat sėkmingai pavyks su krepiniu popieriumi nudažyti baltą popieriaus lapą. Prieš pradėdami darbą vaikai diskutavo,  ko jiems reikės, kad pavyktų nudažyti baltą popierių ir padarė išvadą: dažo šlapias krepinis popierius. Vaikai dėliojo įvairių spalvų krepinio popieriaus skiauteles, su purkštuvu purškė vandenį ir stebėjo, kaip maišosi spalvos, kaip išgaunami nauji spalvų atspalviai.

Vaikams šis bandymas su krepiniu popieriumi labai patiko. Jie kūrybiškai žaidė spalvomis išgyveno daug teigiamų emocijų.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“