STEAM veikla „Pavasario žiedų voratinklis“

 2022 m. gegužės 18 d. mūsų lopšelio-darželio kiemą papuošė pavasarinių gėlių mandala iš pienių ir saulučių. Vaikai ir auklėtojos prisiskynė daug gėlių žiedelių ir sudėliojo darželio kieme ant žolės gražų ornamentinį piešinį. Vaikai labai džiaugėsi savo darbu, skaičiavo sunaudotus žiedus mandalai, iš žiedų padarytas pienių „saleles“. Suskaičiavo, kiek prireikė kelių sujungiant visas „saleles“.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems