Meniu

STEAM veikla. „Perdurtas maišelis“

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai, kartu su auklėtoja Reda atliko eksperimentą „Perdurtas maišelis“. Vaikai pripylė į maišelį vandens ir stebėjo ar pro kur nors išbėgs vanduo. Išsiaiškino, kad maišelis yra sandarus ir vanduo pasiliks jame. Tada pagalvojome, kas atsitiks, jei maišelį su vandenių pradursime pagaliuku ar pieštuku. Vaikai vienbalsiai nusprendė, kad maišelis sprogs ir vanduo išbėgs. Nusprendėme pabandyti. Palengva vaikai dūrė aštrius pagaliukus ir pieštukus, ir stebėjosi, kad maišelis nesprogo, o vanduo pasiliko jame. O norėdami išpilti vandenį, reikėjo pagaliukus ištraukti ir pro skylutes ėmė bėgti vanduo. Eksperimentas suteikė daug emocijų ir nuostabos, kurį norėjo pakartoti dar kartelį.

Kodėl neišbėga vanduo? Pieštukais duriant per plastikinį maišelį pripildytą vandens plastiko polimerų grandinės apkabina pieštuką ir užsandarina plyšelį tarp pieštuko iš maišelio.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems