STEAM veikla „PIENIŲ GARBANĖLĖS“

2022 m. gegužės 10 d. „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai ir mokytoja Viktorija Tvaskūnienė grupėje stebėjo filmuką apie „Kiaulpienės augimo ciklą“. Klausėsi pasakos „Draugystė su piene“, sužinojo kuo pienė mums naudinga: gydomųjų savybių turi visos kiaulpienės dalys – šaknys, lapai ir žiedai, geriama jų arbata tonizuoja, gardinami patiekalai vitaminų šaltinis, iš pienių kotelių tekančios sultys-pienelis gydo išbėrimus, odos ligas.

Lauko klasėje atliko bandymą „Pienių garbanėlės“. Vaikai prisiskynė puokštę pienių žiedų su kuo ilgesniais koteliais. Kotelių galus žirklėmis sukarpė į tris ar daugiau dalių ir įmerkė į drungną vandenį. Stebėjo ir negalėjo patikėti, kaip koteliai susiraito ir atsiranda „garbanėlės“. O taip nutinka todėl, kad pažeistas pienės kotelis, nori išsaugoti savo „pienelį“.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems