Meniu

STEAM veikla projektui ,,Ir atėjo rudenėlis“

Šią projektinę savaitę grupės ,,Pelėdžiukai“ ugdytiniai stengėsi aptarti, ką valgome, iš ko vienas ar kitas maistas pagamintas. Aptarėm, kaip gaminama burokėlių sriuba, o galiausiai atlikome darbelį ,,Burokėlių sriuba“ – popierinę lėkštutę spalvinome burokėliu, kuris, pasirodo, yra labai saldus, tuomet štampavome iš morkos ir bulvės išpjautais štampukais, vėlaiu bėrėme pipirų, lauro lapelių. Taip žaisdami įsisavinome burokėlių sriubos pasigaminimo eigą. Tokia žaisline sriuba vaišinome lėles.

 
 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems