Meniu

STEAM VEIKLA ,,PUTOJANTIS MOLIŪGAS“

2022 m. spalio 28 d. lopšelyje-darželyje ,,Voveraitė“, ,,Smalsučiai“ grupėje vyko Helovinas. Vaikai ir mokytoja Džiuljeta Jokubaitytė pasipuošė įvairiais kostiumais (raganos, vampyrai, skeletai) bei papuošė grupę šventinėmis dekoracijomis. Helovino metu atlikome STEAM bandymą ,,Putojantis moliūgas“. Veiklos ,,Putojantis moliūgas“ metu naudojome priemones: vienkartinės stiklinės, guašas, soda, actas, padėklas, šaukštelis. Ant vienkartinės stiklinaitės nupiešėme moliūgą, dėjome sodos, oranžinio guašo, užpylėme acto. ,,Moliūgas“ užputojo taip, kad net putos veržėsi per viršų. STEAM veikla sužavėjo vaikus, iš vaikų ,,veržėsi“ emocijos, jie buvo labai susidomėję bei maloniai nustebę.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems