STEAM VEIKLA. “Rudens mozaika – ŠYPSENĖLĖ”.

2020m. spalio 6d. “Gudručių” grupės vaikai rimtai ruošėsi bendram darbui – gaminti rudeninę mozaiką. Ryte mokėsi apie rudens gėrybes – vaisius, spalvino obuolius bei kriaušes. Lauke rinko trūkstamas gamtines medžiagas – kaštonus bei rudeninius lapus. Tuomet grįžę kibo į darbą – veiduką darė iš vaisių, plaukus bei barzdą iš rudeninių lapų, o akytes bei šypsenėlę – iš kaštonų. Vaikai suskaičiavo, kiek obuolių ir kriaušių prireikė veiduko gamybai, kiek – lapų plaukams bei kiek kaštonų prireikė padaryti šypseną. Kadangi veidukas smagiai šypsojosi – tai mozaika ir gavo vardą – ŠYPSENĖLĖ. Vaikai pasižadėjo vieni kitiems kasdien labai daug šypsotis. Šio kūrybinio darbo metu vaikai sužinojo, kad ir iš gamtinių medžiagų galima pagaminti kažką labai gražaus ir linksmo.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems