STEAM veikla. “Rudens ženklų medžioklė”.

“Voveriukų” grupės vaikai labai pamėgo žaidimą lauke “Rudens ženklų medžioklė”. Žaidė jį net keletą kartų.  Ugdytiniai tapo tikrais detektyvais: ieškojo ir atpažino rudeninius lapus, skaičiavo juos, surado kaštonų, giliukų, kankorėžių, paukščių plunksnų. Visos surinktos gamtinės medžiagos vėliau grupėje pasitarnavo kuriant puikius darbelius. Žaidimo dėka vaikai ugdėsi pastabumą, mokėsi dirbti kartu, kai kurie net parodė lyderių savybes. Neliko nepastebėti ir į šiltus kraštus išskrendantys paukščiai bei dangumi plaukiantys debesys. Žaisdami vaikai daugiau sužinojo apie detektyvo profesiją, įtvirtino žinias apie rudenį, išmoko atidžiau stebėti gamtą. 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems