Meniu

STEAM veikla „ŠAŠKIŲ TURNYRAS“

Įgyvendindami Šiaulių lopšelių-darželių „Bitė“, „Gintarėlis“, „Vaikystė“, „Voveraitė“ bendradarbiavimo planą, 2022 m. birželio 9 d. 10.30 val. priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ ugdytiniai Pijus Mauragas, Kristupas Rainys, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Viktorija Tvaskūnienė dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ organizuojamame šaškių turnyro II ture. I turas vyko savo įstaigoje, atrenkant du geriausius žaidėjus. Turnyrai, skirti Tarptautinei Vaikų Gynimo dienai paminėti. Šaškių turnyro metu vaikai traukė skaičių korteles, kurios padėjo susigrupuoti ir susipažinti su savo varžovu. Ugdytiniai žaidė  medinėmis šaškėmis ant žemės sukurtoje šaškių lentoje. Šaškių turnyras buvo įtemptas ir įdomus, nes labai mąslūs varžovai, žinantys daug strateginių ėjimų. Kristupui Rainiui pavyko įveikti savo varžovą ir sužaisti dar kartą, pasirinkus tikslingą taktiką. Laukiantys savo turo vaikai piešė guašu ant tarp medžių įtemptos lipnios plėvelės. Visi dalyviai apdovanoti diplomais ir stalo žaidimu „Šaškėmis“.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems