Meniu

STEAM VEIKLA ,,SAUGUS ELGESYS SU UGNIMI“

Lopšelyje-darželyje ,,Voveraitė“ spalio mėnesį vykdomas projektas ,,Aš saugus, kai žinau“. Projekto metu vaikai susipažino su saugaus elgesio gatvėje taisyklėmis, aptarė kaip reikia elgtis atsitikus nelaimei namuose, kur galima kreiptis pagalbos. Ugdytiniai žino, kad cheminės medžiagos pavojingos sveikatai. Pokalbių metu, apžiūrint informacinius plakatus apie saugų elgesį namuose, vaikai susidomėjo, kaip galima saugiai užgesinti degantį elektros prietaisą. Plakato paveikslėliuose vaikai matė, kad negalima elektros prietaisų užpilti vandeniu, o reikia uždengti audiniu, kad ugnis negautų oro. Pasitelkę paprasčiausias priemones (stiklinį indą, žvakelę, degtukus ir lėkštutę) vaikai patikrino ar tikrai ugnis negaudama deguonies užges. Bandymas paprastas, bet vaikams patiko ir sukėlė daug teigiamų emocijų.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems