Meniu

STEAM veikla ,,Saulutei po saulute”

STEAM VEIKLA ,,Saulutei po saulute‘‘ Šiaulių l/d ,,Voveraitė‘‘ , ,,Kodėlčiukai‘‘ ir ,,Pelėdžiukai‘‘ grupių ugdytiniai dalyvaudami respublikinėje ir etwinning STEAM kūrybinių darbų parodoje ,,Saulutei po saulute‘‘, labai susidomėjo, kaip patiems pasidaryti saulutę. Pamastę, išsiaiškinę ir pasvarstę, bandė kurti saulę. Vyresnieji vaikai išbandė sudėtingesnius būdus, kurių metu suprato, kaip atrodys jų pačių padaryta saulė. Viso proceso metu, visi kartu skaičiavo, matavo, lygino ir įveikė numatytą tikslą. Mažesnieji vaikai, atliko kiek paprastesnę, tačiau daug kūrybos ir susikaupimo reikalaujančią užduotį. Atrinkę reikiamą spalvą, ugdytiniai eksperimentuodami, kūrė savo saulę. Išbandę savo gebėjimus, ugdytiniai padarė išvadą, jog visi kartu gali įveikti, net sunkiausias užduotis.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“