Meniu

STEAM veikla „Sausas, drėgnas, šlapias“

„Skruzdėliukai“ grupės vaikai atliko bandymą „Sausas, drėgnas, šlapias“. Ant popierinio rankšluosčio skiautės kūrė paveikslėlius, piešdami flomasteriais. Atsargiai purkšdami vandenį ant savo sukurto piešinio, stebėjo, kaip keičiasi piešinio vaizdas. Purkšdami dar daugiau vandens ant popierinio rankšluosčio skiautės, vaikai išvydo vėl kitokį piešinio vaizdą (išsiliejusias piešinio spalvas).
Vaikai stebėjo ir tyrinėjo besikeičiančius vaizdus popieriuje, atkreipdami dėmesį į popieriaus pasikeitimus. Išsiaiškino, kad kuo šlapesnis popierius, tuo sunkiau išgauti konkretų vaizdą piešiant. Deja, piešti ant šlapio popieriaus jiems nepavyko.
Ši STEAM veikla vaikams suteikė daug džiugių akimirkų, kuriomis jie noriai dalinosi su savo draugais.

 

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems