Meniu

STEAM veikla ,, Ševeliūra”

,, Skruzdėliukai” gr. vaikai dalyvavo tarptautiniame projekte ,, Kartu paskaitykim knygelę” Evelinos Daciūtės knygelę ,,Ševeliūra”. Kodėl ši knyga? Gal todėl, kad vaikai dar visai mažiukai. Kalba dauguma dar sunkiai, nelengva jiems ir su piešimu. Daugumai visai neseniai suėjo treji metai ir atrodė, kad šioje knyglėje vaikai girdės daugiau suprantamų jiems žodžių, geriau įsisavins tekstą ir lengviau pavyks išgauti (suprasti) gryžtamąjį ryšį. Knygelę skaitėme keliais etapais, vis patikrindami , ką vaikai suprato iš perskaityto teksto. Viskas pavyko. Knygelę jie suprato savo amžiaus ribose. Vaikams labiausiai rūpėjo naujos šukuosenos. Jie žaidė vaidybinius žaidimus ,Kirpo, šukavo, dažė vieni kitus, vėliau net šukuosenas puošė skrybėlėm ir sukurtais rūbais.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“