STEAM veikla ,,Skaičių šalyje“

Skaičiavimas ir matavimas- svarbus mąstymo procesas, jis leidžia vaikams daugiau sužinoti apie skaičius. ,,Kodėlčiukai“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytoja Vilma Dapkiene, visą savaitę keliavo po skaičių šalį ir susipažino su skaitmenimis, nuo 1 iki 10. Visos kelionės metu, ugdytiniai domėjosi skaitmenimis, išbandė įvairius skaičiavimo būdus, pasinaudodami gamtine medžiaga. Viso proceso metu, vaikai atliko užduotis, kūrė, domėjosi, ieškojo būdų, kaip su skaitmenimis galima mokytis kitaip. Po patirtų gerų emocijų, ugdytiniai padarė išvadą, jog išmokti skaičiuoti yra daug lengviau ir paprasčiau, kai jie tampa ,,linksmi“.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems