Meniu

STEAM veikla „Skleidžiasi lelijos vandeny“

„Pelėdžiukai“ grupės ugdytiniai, minėdami pasaulinę vandens dieną, kartu su mokytoja Sandra Vitkauskiene kalbėjo apie vandenį ir jo naudą. Sužinojo, kad vandenį reikia gerti, jei nori būti sveikas. Vaikai atrado, tokias sąvokas, kaip šlapias, šiltas, šaltas, skystas. Vaikams kilo klausimas: „Gal vandenyje gali kas nors gyventi?“ Vartė knygeles, domėjosi, kokie būna vandens gyventojai. Grupėje atliko STEAM veiklą „Skleidžiasi lelijos vandeny“. Iš plasmasinio indo pasidarė prūdą, pasodino jame molines varlytes bei iš spalvoto popieriaus, mokytojos padedami, pasigamino lelijas. Stebėjo, kaip jos vandenyje skleidžiasi. Aptarė eksperimento rezultatus, kodėl popierius sušlapo ir susidarė toks įspūdis, lyg gėlė išsiskleidžia. Vaikai ir patys bandė pasijusti, kaip varlytės ir šokinėti. Veikla padėjo vaikams geriau pažinti aplinką, ugdytis sveikus gyvenimo įpročius.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems