Meniu

STEAM VEIKLA ,,Skruzdėlė‘‘

,,Kodėlčiukai“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytoja Vilma Dapkiene domėjosi vabalų gyvenimu. Vaikai, iš arčiau susipažino su skruzdėle, jos gyvenimo būdu. Tyrinėdami aplinką, vaikai per padidinamąjį stiklą ieškojo skruzdėlių, skaičiavo jas, bei bandė statyti skuzdėlyną. Ugdytiniams kilo didžiulis iššūkis spėti, kaip toks mažas vabalas, atlieka tokį didelį darbą. Po ilgos diskusijos, visi padarė išvadą, jog tik didelio darbo dėka, galima padaryti tiek daug. Vaikams pavyko pastatyti skruzdėlyną, bei pamatyti didelio darbo rezultatą. Po veiklos, vaikai padarė išvadą ir suprato, jog reikia saugoti ne tik savo, bet ir visų gamtos gyventojų namus.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems