STEAM veikla „Slaptas raštas“

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai, kartu su auklėtojos Redos pagalba atliko eksperimentą „Slaptas raštas“. Ant balto lapo vaikai su teptuku ir pienu užrašė raides A ir B. Lapą kaitino virš žvakės ir stebėjo, kaip lape išryškėja slaptos raidės. Bandėme suprasti kodėl taip atsitiko. Išsiaiškinom, kad pienas yra labiau degus negu popierius, todėl žvakės liepsna pirmiausia išdegino su pienu užrašytas raides, neuždegdama paties lapo.

Prieš eksperimentą su vaikais aptarėme saugaus elgesio taisykles su ugnimi ir buvome labai atsargūs.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems