Meniu

STEAM veikla „Smalsauju, gaminu, ragauju“

2021 m. spalio 4-8 d. „Smalsučiai“ gr. vaikai ir auklėtojos projektinės veiklos „Vaisių ir daržovių nauda sveikatai“ metu domėjosi apie vaisių ir daržovių teikiamą naudą mūsų sveikatai. Smalsavo, kokie vitaminai juose gyvena, kuo jie mums svarbūs. Prisiminė, kad vaisius ir daržoves būtina plauti. Savo atsineštas rudens sodo ir daržo gėrybes sugrupavo į vaisius ir uogas, daržoves, juos ragavo užrištomis akimis, apibūdino skonį, spėjo, ką valgo. Aptarė vaisių, uogų, daržovių spalvas, formą, skonį, dydį. Domėjosi vaisių ir uogų, daržovių konservavimu, jų šaldymu. Mokėsi pjaustyti vaisius ir daržoves, jas tarkuoti. Pasigamino labiausiai mėgstamas lopšelyje-darželyje salotas iš  kopūstų ir morkų. Susidomėjo ir išmėgino išsispausti kopūstų sulčių. Desertui susikūrė trispalvius šviesoforus iš trapučių ir šaldytų uogų, vaisių.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems