Meniu

STEAM veikla „SMĖLIS IR VANDUO”

Kai vaikas žaidžia su smėliu, stato smėlio pilis, kasinėja ar atlieka kitus veiksmus, jis lavina viršutinės kūno dalies raumenis, kūrybiškumą, vaizduotę, emocinį intelektą.
Liepos mėnesį „Pelėdžiukai” grupės ugdytiniai mokėsi statyti pilis lašindami „makalošės” lašiukus, tyrinėjo smėlį, bandė pastatyti smėlio pilis iš sauso ir iš drėgno smėlio. Iš sauso smėlio statyti pilis buvo sunku, jos byrėjo. Tuomet į sausą smėlį įpylėme vandens ir statėme pilis iš drėgno smėlio. Nusprendėme, kad iš drėgno smėlio pilis pastatyti daug lengviau. Savo statinius puošėme įvairiaspalvėmis gėlytėmis ir lapeliais. Vaikai patyrė atradimo ir kūrybinį džiaugsmą.
Smagu basomis po smėlį ir žolę pabėgioti, užsikasti kojeles, rankeles atvėsinti drėgname smėlyje. Kojomis vaikai patyrė, kaip smėlis kutena pėdutes, koks kietas ir šaltas yra akmuo. Žaidžiant žaidimą „Basomis po žolę ir smėlį” grūdinomės ir gydėme plokščiapėdystės problemas.
Statėme aukštą pilį, kasėme tunelius, per kuriuos važinėjo mažos mašinėlės, susitiko rankelė su rankele.
Kitą dieną smėlyje kūrėme sekretus iš gėlių, lapelių ir žiedlapių. Vaikams patiko veikti kūrybingai ir kurti savo išskirtinę paslaptį.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“